שאלות נפוצות

אנו גאים לספק פתרונות מהשורה הראשונה לכל צורכי הניקיון שלכם. עמוד זה נועד לענות על כמה מהשאלות הנפוצות ביותר על השירותים שאנחנו מציעים.

השאירו את הפרטים שלכם כאן ונחזור אליכם בהקדם! או חייגו עכשיו: 055-683-3528

תודה!
שגיאה!
כמה עולה חברת ניקיון?

המחיר שלנו נקבע על פי שני פרמטרים עיקריים: גודל החלל וסוג העבודה. אצלנו בטיפטופ, המחיר הבסיסי ביותר עבור ניקיון דירות הוא החל מ- 899₪, ועבור ביצוע פוליש הוא החל מ - 12₪ למטר.

כמה עולה פוליש לרצפה?

המחיר שלנו עבור ביצוע עבודות פוליש לרצפה תלוי בגודל וסוג הרצפה. עבור רצפות שיש וקרמיקה אנו מבצעים פוליש ווקס והמחיר הוא החל מ-20₪ למטר.
עבור רצפות אבן וטרצו אנו מבצעים פוליש קריסטל והמחיר הוא החל מ-22₪ למטר. עבור רצפות גרניט פורצלן המחיר הוא החל מ-12₪ למטר.

האם ניתן לעשות פוליש לבד?

כן אבל אנחנו לא ממליצים על כך. פוליש לרצפה היא עבודה פיזית הדורשת כלים וחומרי ניקיון ספציפיים וניסיון. אם אתם רוצים לקבל את התוצאות הטובות ביותר במינימום זמן אנו ממליצים להזמין איש מקצוע.

מה עושה חברת ניקיון?

חברת ניקיון מספקת שירותים מותאמי-לקוח. חברות ניקיון כמונו מציעות שירות של ניקיון כללי, ושירותים מיוחדים כמו ניקוי ספות ופוליש. חברות ניקיון משתמשות בדרך כלל בציוד מקצועי וייעודי על מנת להבטיח עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בניקיון.

מה שונה חברת ניקיון מעוזרת בית?

עוזרי ניקיון הם לרוב עצמאים ועשויים להציע מגוון שירותים על סמך מערך הכישורים וההעדפות שלהם. השירות כולל בדרך כלל שאיבת אבק בסיסית, ניקוי אבק, שטיפת חלונות ועוד אלמנטים בסיסיים של ניקיון.
באופן כללי, חברת ניקיון מציעה שירותים מקיפים יותר מאשר עוזרת ניקיון בודדת. יש להם גישה לציוד טוב יותר ומערך של צוות שיכול לספק שירותים שונים בהתאם לצרכי הלקוח. בנוסף, הם בדרך כלל אמינים ועקביים יותר כשמדובר בעמידה בלוחות זמנים.

מה זה פוליש?

פוליש היא פעולה שבה מנקים ומשקמים משטחים שונים (למשל: רצפות הבית, מדרגות, בטון) על ידי קרצוף והברקה באמצעות מכונה יעודית. אנו ממליצים לבצע פוליש לרצפת הבית בכל 5 שנים או במקרים של מעבר לדירה חדשה/אחרי שיפוץ.
רק באמצעות מכונת פוליש מקצועית והחומרים המתאימים ניתן לשקם ולשמר בצורה כה מקצועית ואיכותית מרצפות ומשטחים שונים.

האם ניתן לבצע פוליש לרצפת גרניט פורצלן?

כן. למעשה, תהליך הפוליש לגרניט פורצלן דומה יותר לעבודת ליטוש מאשר לתהליך פוליש סטנדרטי שמבוצע במרצפות אחרות מכיוון שרצפת גרניט פורצלן אינה יכולה לספוג חומרי הברקה או חומרים שומניים.